';

Jediná cesta je ta ve vlastním nitru. —Rainer Maria Rilke

Koučink s asistencí koní vás zve na nezapomenutelnou cestu sebepoznání.

Spojením dvaceti let koučinku, terapie a jezdeckých zkušeností, Karin Genton L´Epée,  Jana Zajícová a Veronika Schreiberová vytvořily jedinečnou výcvikovou metodu, která zapojuje koně jako partnery a učitele.

Práce s koňmi

Koně už nevyužíváme jen jako dopravní prostředek, ke sportu, nebo aby nám dělali společnost. Jsou to naši učitelé a mocní partneři v našem osobním rozvoji. Koně jsou dokonalí koučové. Jejich upřímná a nehodnotící zpětná vazba dovoluje účastníkům odhalit své nefunkční modely chování, najít v sobě svojí vlastní sílu a dosáhnout okamžité změny.

Více o přínosu práce s koňmi.

Cíle & Výsledky výcviku

Koučink s asistencí koní nabízí jedinečnou příležitost věnovat se širokému záběru osobních i profesních témat, kreativní a inspirativní cestou, která rozvíjí
verbální i neverbální komunikační schopnosti.

Více o cílech a výsledcích výcviku.

Výcvikové programy

Koučink s asistencí koní nabízí zážitkovou formu výcviku za účasti koní v roli “koučů” a “lektorů”, díky kterým se dozvíme víc o sobě i o ostatních a dosáhneme tak většího sebe-uvědomění. Náš výcvikový program zahrnuje: Práci v týmu, komunikaci, vůdcovství a práci s emocemi.

Jdi na výcvikové programy

Koně & Místo konání

Koně žijí v nádherném prostředí Farmy Michael, která je obklopena malebnou krajinou v blízkosti Prahy. Jsou součástí výcvikového týmu a nejsou pouhým “nářadím”.

Více o koních a místě konání.

Reference

“This workshop was beyond my expectation. Many ‘Aha moments’ helped me to understand myself better. I finally understand the power of the mind and the importance of being assertive. I highly recommend this workshop with Karin and Jana – they both planned and ran this workshop with the utmost professionalism.” –Hany-Huong Thanh Duong, Actress

Napsali o nás

Sign up for our Newsletter