';

O Tým

 Karin Genton-L’Epée

Karin Genton-L’Epée

Business kouč s 39 lety praxe v USA, Francii a České republice. Během posledních dvaceti let vyvinula a zrealizovala řadu výcvikových a koučinkových programů, které se ukázaly jako vysoce prospěšné při provázení klientů na cestě k sebe-poznání a osobnímu rozvoji, Díky odbornému partnerství s Janou a koňmi mohla skloubit lásku ke koním s dvaceti lety praxe koučinku do jednoho uceleného programu, který je zaměřen na osobní rozvoj především v oblasti komunikace a to jak profesní, tak i mezilidské. V roce 2018 dokončila výcvik prvního i druhého stupně u americké asociace pro psychoterapii s asistencí koní EAGALA. V témže roce se také zúčastnila instruktorského kurzu Mindfulness – snižování stresu pomocí všímavosti. Pracuje v angličtině a francouzštině.

 Dott. Jana Zajícová

Dott. Jana Zajícová

Studovala psychologii a filozofii na Státní univerzitě v Miláně, kde v roce 1998 získala titul Doktor filozofie. Je zastáncem „aktivního“ a dynamického přístupu k psychologickému rozvoji osobnosti. Věnuje se ericksonovské hypnoterapii a krátkodobé direktivní terapii. (www.psychoatelier.cz) Podstoupila terapeutický výcvik psychoterapie s asistencí koní prvního i druhého stupně u prestižní americké asociace EAGALA (Equine Assisted Growth and Learning Association), která garantuje profesionalitu a kontinuální vzdělávání certifikovaných terapeutů. Snaží se být dobrým průvodcem těm, kteří v sobě našli sílu a odvahu udělat první krok ke šťastnějšímu a autentičtějšímu životu. Pracuje v češtině, angličtině a italštině.

Veronika Schreiberová

Veronika Schreiberová

Veronika započala svou cestu s koňmi v roce 2006. Zprvu se věnovala především westernovému ježdění, své dovednosti rozvíjela v ČR i v USA u profesionálních reiningových trenérů (NRHA Professionals). Praxe instruktorky ježdění a především práce s mladými, doposud neobsedlými koňmi ji přivedla ke studiu chování koní ve stádě a k možnostem, jak tuto přirozenou koňskou řeč využít k vytvoření partnerství mezi člověkem a koněm. Tyto principy přístupu ke koním, zvané horsemanship, rozvíjí Veronika dodnes. Pomáhá lidem vybudovat si s koňmi harmonický vztah založený na vzájemné důvěře a respektu. Pracuje v češtině, angličtině a němčině.