';

 Karin Genton-L’Epée

Karin Genton-L’Epée

Business kouč s 40 lety praxe v USA, Francii a České republice. Během posledních dvacet pět let vyvinula a zrealizovala řadu výcvikových a koučinkových programů, které se ukázaly jako vysoce prospěšné při provázení klientů na cestě k sebe-poznání a osobnímu rozvoji, Díky odbornému partnerství s Janou a koňmi mohla skloubit lásku ke koním s dvaceti lety praxe koučinku do jednoho uceleného programu, který je zaměřen na osobní rozvoj především v oblasti komunikace a to jak profesní, tak i mezilidské. V roce 2018 dokončila výcvik prvního i druhého stupně u americké asociace pro psychoterapii s asistencí koní EAGALA. V témže roce se také zúčastnila instruktorského kurzu Mindfulness – snižování stresu pomocí všímavosti. Pracuje v angličtině a francouzštině.

Veronika Schreiberová

Veronika Schreiberová

Veronika započala svou cestu s koňmi v roce 2006. Zprvu se věnovala především westernovému ježdění, své dovednosti rozvíjela v ČR i v USA u profesionálních reiningových trenérů (NRHA Professionals). Praxe instruktorky ježdění a především práce s mladými, doposud neobsedlými koňmi ji přivedla ke studiu chování koní ve stádě a k možnostem, jak tuto přirozenou koňskou řeč využít k vytvoření partnerství mezi člověkem a koněm. Tyto principy přístupu ke koním, zvané horsemanship, rozvíjí Veronika dodnes. Pomáhá lidem vybudovat si s koňmi harmonický vztah založený na vzájemné důvěře a respektu. Pracuje v češtině, angličtině a němčině.

 Dott. Jana Zajícová

Dott. Jana Zajícová

V pondělí 9. listopadu 2020 nás naše drahá přítelkyně a kolegyně Jana opustila. Bohužel v tuto situaci vyústil její dvouletý boj s rakovinou.

Jana byla vášnivou obhájkyní aktivního a dynamického přístupu k psychoterapii a k seberozvoji. V roce 2016 absolvovala dvě úrovně kurzu zaměřeného na terapii s využitím koní pořádaného prestižní americkou asociací EAGALA (asociace pro lidský rozvoj a učení za pomocí koní).

Její odhodlání vést ty, kteří našli sílu a odvahu udělat první krok k autentičtějšímu a radostnějšímu životu, inspirovalo nás všechny, kteří jsme měli tu čest ji poznat a pracovat s ní. Vždy na ni budeme v tomto světle vzpomínat.